1 Ayda 20 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

Doğa bizlere her şeyi kendiliğinden sunuyor, hem de fazlasıyla. İçeriği tamamen doğal olan ve 1 ayda 20 kilo verdiren bu tarifimizi öğrenmek için sonuna kadar okuyun.

Söylediğimiz gibi doğada her şeyin çözümü vardır. Çağdaş tıp elinden geleni yapıyor ancak onlarda yeni yeni doğal ürünlerin yerini hiç bir şeyin tutmadığını yeni yeni öğreniyorlar. İlaçların sebep olduğu yan etkiler ise başlı başına bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Sizlere vereceğimiz bu yöntem, tamamen doğal olmasıyla birlikte chia tohumu ve limondan oluşuyor üstelik almanız gereken bütün vitaminleri de içeriğinde bulunduruyor.

Malzemeler

  • Yarım bardak su
  • 1 yemek kaşığı doğal nektar (doğal meyve suyu)
  • 1 yemek kaşığı chia tohumu
  • 1 bardak limon suyu

Hazırlanış

Önce chia tohumlarını yarım bardak suya ilave edin ve chiaların 1 saat şişmesini bekleyin, ardından diğer belirttiğimiz malzemeleri üstüne ilave ederek mikserde karıştırın. Her sabah aç karnına bu karışımı için ve sonuçlarına şaşırmaya hazır olun. chia tohumlarının içeriğinde bulunan lif, sindirim sistemini düzenleyerek tok tutuyor.

Limon suyu ise tam bir yağ yakıcıdır ve nerdeyse kalorisi yoktur chia gibi tok tutma özelliği de vardır. Bunun dışında yapmanız gereken tek şey yediklerinize biraz dikkat etmek olacaktır ve 1 ay sonunda emeklerinizin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.