Akciğerleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor Ve Zatürreden Kurtarıyor

Akciğerlerimiz her dakika havadaki toksinlere maruz kalır ve kurtulması oldukça uzun sürer. Sigara, alkol gibi alışkanlıklarımız da eklenince hastalıklar kaçınılmaz hale gelir.

Akciğerlerimizde gelişecek herhangi bir hastalık yaşam kalitemizi düşüreceği gibi aynı zamanda tüm vücudumuzu olumsuz yönde etkiler. Yakalanabileceğimiz en kötü hastalıklardan biri zaatüredir ve akciğerlerimizin iltihaplanmasına sebep olur. Ağır antibiyotiklerle ve uzun sürede tedavi edilebilen bu hastalık dünyada en çok insanın ölümüne sebep olan 6. Hastalıktır.

Düzensiz kullandığımız antibiyotikler zaatüreye sebep olan bakterileri dirençli hale getirmiş ve bu sebeple tedavi süreci de zorlaşmıştır. Kimysal ilaçların yerine kendi evinizde doğal tedaviler uygulayarak zaatüreye yakalanmayı önleyebilir ve hastalığınızın daha kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yöntemlerimiz arasında:

Kekik yağı

Akciğer sağlığını iyileştirmede ve nefes almayı kolaylaştırmada sıklıkla kullanılır ve bakteri karşıtı özellikleri sayesinde zaatüreyi önler. İçeriğinde bulunan manganez, kalsiyum, magnezyum, çinko, bor ve bakırın sağlık faydaları oldukça fazladır. Zaatürenin yanında idrar yolu enfeksiyonu, bağırsak hastalıkları ve karaciğer problemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır

Sabah içtiğiniz su veya meyve suyuna 5 damla kekik yağı damlatın ve 5 gün boyunca tüketin.

Karbonat

Kandaki pH dengesini düzenlemek ve sindirim sisteminizi iyileştirmek gibi faydaları vardır. Ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı direncimizi arttırır. Vücudunuzun asit ve baz dengesini bu şekilde düzenleyerek tüm hastalıklara karşı korunabilir ve yakalandığınız hastalıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sodyum ve potasyum bikarbonatı karıştırarak en fazla faydayı alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bir bardak suya biraz kabartma tozu ekleyin ve sprey şişesine koyun.  Tüm akciğer rahatsızlıklarına karşı Günde birkaç kez rahatlıkla kullanın.