Tüm Öksürük Şikayetlerinizi Ortadan Kaldıracak Kür

Solunum yollarında yabancı bir madde bulunduğunda vücudunuz dışarı çıkarmak için tepki gösterir ve biz buna öksürük deriz. Bu basit bir soğuk algınlığı olabildiği gibi, solunum yollarına sıkışmış bir cisim de olabilir.

Eğer solunum yollarında bu tip mikrop birikimleri olmazsa vücudunuz öksürmeye de ihtiyaç duymaz. Bu içeriğimizde sizlere solunum yollarınızı nasıl temiz tutacağınızı ve öksürükten kurtulmanın yollarını anlatıyor olacağız.

Solunum yollarınız bazen bronşlarınızın iltihaplanması yoluyla da tıkanabilir. Bize bu teşhis konduğunda ilk yaptığımız şey eczaneye koşmak oluyor. Halbuki doğa bize ço k daha etkili ve yan etkisiz yöntemler sunuyor.

Ayrıca düzenli kullanıldığında mikropları dirençli hale getirerek her seferinde daha fazla kullanmaya mahkum oluyorsunuz. Tamamen doğal malzemelerden oluşan bu tarifimiz sayesinde öksürüğe elveda diyebilirsiniz.

İşte ihtiyacınız olan malzemeler

  • 400 ml su
  • 2 yemek kaşığı bal
  • 2 olgun muz

Hazırlanışı

Suyu kaynatın ve muzları ayrı bir kapta tahta bir kaşıkla ezin. Suyu üzerine ekleyin ve soğumasını bekleyin. Son olarak balı da ekleyin ve güzelce karıştırın.

Kullanım

Günde 4 kez, kullanmadan önce hafif ısıtarak kullanın ve birkaç günlük kullanım sonucunda tüm öksürük şikayetleriniz kaybolacaktır. İster kuru öksürük olsun, ister ıslak, bu tedavi size iyi gelecektir.