Uyumadan Bunu için Kilo Vermiş Olarak Uyanın

Bal dünyadaki en sağlıklı yiyeceklerin başında gelir. Aynı zamanda insanlar gıda maddelerinde çok ölçüde bulunan ve birçok fayda sağlayan harika sağlıklı madde olarak söylenir.

Tarçın ve baldan oluşan bir karışımdan neler olabileceğini öğrenmek istermisiniz ?

son derece yorucudur ve bir günde kilo vereceksiniz..

Bu Makelede size uyumadan önce içmeniz gereken bir içeceği söyleyeceğiz , sabah uyanıncada kilo vermiş bir şekilde uyanacaksınız..

Tarçının yararlı olduğunu öğreniyoruz. kan akışını artırır Cildinizi iyileştirir, kalp, bağırsaklar , mide için müthiştir kolesterol seviyenizi düşürür, ve kilo vermenizi hızlandırır.

Yemeklerde kullan Yemek için tatlandırmak için 1 çay kaşığı şeker yerine çeyrek çay kaşığı tarçın kullanın.. Uyumadan önce her gece tarçın ve bal tozu karıştırıp için.

Anekdot: Karışımın hazırlanması oldukça kolaydır ve muhtemelen herkesin mutfağında birçok malzeme bulunuyordur.

Hazırlanışı:

200 ml su kaynatın. Yarım çay kaşığı tarçın tozu koyun ve soğuması için 30 dakika bekletin. Su soğuk olduğunda, 1 tatlı kaşığı bal ilave edin ve buzdolabında dinlendirin. uyumadan 30 dakika önce harika sağlıklı içeceği için. İçine başka birşey koymayın ve sadece uyumadan önce için.

Sindirim sisteminiz tam temizlenecek; Mantarlardan ve Asalaklardan yani bakterilerden kurtulacaksınız ve sağlıklı olacaksınız..