Islak Mendilin Kapağını Kullandığı Yere Hayran Kalıp Sizde Yapacaksınız

priz için harika fikir

Çocuklarımız bizim her şeyimiz, en değerlimiz. Çocuk sahibi olmak her ne kadar güzel olsa da hem sorumluluk hemde maddi açıdan masraflı olabiliyor. Bebeği olanlar bilirler bebek bezi, ıslak mendil gibi birçok ihtiyaçları olabiliyor.

Bebek sahibi olmak demin söylediğimiz gibi sorumluluk ister. Evinizde ona zarar verecek riskleri ortadan kaldırmamız gerekiyor. Evlerimizde prizler, kablolar, cam sehpalar gibi bebeğimize zarar verecek çok fazla risk var.

Ama bugün size vereceğimiz teknik sayesinde ıslak mendilinizi değerlendirerek harika bir priz korucuyusu yapabileceksiniz.

Islak mendiliniz bittikten sonra kapağını atmayın bunu sökün ve prizlerin üstünü kapatmak için montalayın. Bu yöntemi ilk kez Brittany Kurtz adında bir anne uyguladı ve Facebook’dan arkadaşlarıyla paylaştı.

Resimde gördüğünüz priz çok tehlikeli ve çocuklarımız da bir hayli meraklı, ellerini oraya soktuklarında başlarına gelebilecek şeyi düşünmek bile istemiyoruz.

Bu yöntemi uygulamak öyle zor gelmesin gözünüze. Islak mendilin kapağını dikkatlice söktükten sonra duvara yapıştırmanız gerekiyor. Hepsi bu kadar. Çocuğunuz yanından geçerken bunu merak bile etmeyecek.

Bu yöntem bebeğinizin veya arkadaşınızın bebeğinin hayatını kurtarabilir. Sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

Düşüncelerinizi bizimle aşağıdan paylaşırsanız mutlu oluruz.