Japon Kadınların Hepsi Kullanıyor, 50 Yaşından Sonra Bile 18’lik Gözüküyorlar

Bu tarifi hafife almayın! Doğru uygulandığı takdirde yaşınızı saklamayı bırakın, direkt olduğunuz yaştan kat kat fazla genç gözükeceksiniz. Zamanın etkileri yüzümüzü kırıştırır, sarkıtır ve gözaltı torbaları oluşmasına sebep olur ve yaşımız ortaya çıkar.

Bu doğal Japon yöntemi sayesinde hissettiğiniz yaşta görünmeniz hiç te zor değil. Mutfağınızda hali hazırda bulunan 3 doğal malzemeyi kullanarak hayallerinizdeki cilde kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı pirinç
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı süt

Hazırlanışı

Pirinci yumuşayana kadar haşlayın ve suyunu bir kaseye alın. Pişmiş pirinç, bal ve sütü karıştırın ve bir macun haline getirin. Ardından birkaç kaşık pirinç suyunu üzerine ekleyerek kıvamını krema kıvamına gelecek kadar yumuşatın.

Yüzünüze uygulayın ve ortalama 30 – 45 dakika kadar bekletin ve sonrasında kalan pirinç suyuyla yüzünüzü yıkayın. 5 dakika sonrasında sıcak suyla tekrar yüzünüzü yıkayın. Bu yöntem sayesinde vücudunuz ihtiyacı olan tüm suyu alabilecek ve herhangi bir şişlik mevcutsa inecektir.

Yorumlar

  • işin sırrı japon olması, her hangi birşey kullanması değil. gençlik japon-çin-kore gibi ülkelerin vatandaşlarına 3000 yıl önce yerleşmiş genetik bir miras.
    küçücük bir kabın içine karışan gizemli bir iksirleri yok yani 🙂
    saygılar..

  • Bir Asya ülkesinde yaşıyorum ve bulunduğum ülkede ki bütün Çin’liler genç görünüyor ve gerçektende yaptıkları birşey yok genetik,ciltleri pürüzsüz ve beyaz,%80 i neredeyse genç görünüyor ve kaç kişiye sordum sırrınız varmı diye genetik dediler, ha maskenin zararı olmaz o ayrı konu yine de bilgi için teşekkürler 🙏