Karnınızı Evde Kendi Hazırladığınız Bu İçecek ile Düzleştirin

karın yağı düzleştirme

Ülkemizdeki şebeke sularının çoğunda yüksek kireç oranları mevcut olduğundan dolayı çoğumuz şişe su tüketiyoruz veya binlerce lira harcayarak filtre sistemleri kuruyoruz. Her marka suyun tadının farklı olduğunu fark etmişsinizdir.

göbek düzleştirme

Ne yazık ki bu markalar kendi ürünlerini pazarlamak için yapay tatlandırıcılar ve farklı kimyasallar kullanarak size bu suyu aldırmak istiyor. Bu sebeple siz sağlıklı yaşadığınızı ve sadece su içtiğinizi düşünürken, aslında vücudunuza tonlarca zararlı madde alıyorsunuz.

Şişe su tüketmek yerine size başka bir önerimiz var. Evde suyunuzu kendiniz tatlandırmak ve zararlı maddelerden uzak durma şansını kaçırmayacağınızı umuyor ve bu tarifi sizinle paylaşıyoruz.

göbek

Malzemeler:

  • 2 litre su
  • 1 yemek kaşığı öğütülmüş zencefil
  • 1 orta boy salatalık
  • 1 limon
  • 12 taze nane yaprağı

Hazırlanışı:

Limon ve salatalığı dilimleyin ve tüm malzemeleri karıştırın. Buzdolabındaki 8 saatlik bekleyişin ardından suyunuz içilmeye hazır. Her geceden hazırladığınız bu içeceği gün içinde tüketebilir ve daha sağlıklı olmaya bugünden başlayabilirsiniz. Bu içecek sayesinde sindirim sisteminiz daha iyi çalışacak ve vücudunuzdaki toksinler temizlenecektir. Hem de oldukça kısa süre içerisinde!