Kısırlığa İyi Gelen O Muhteşem Bitki!

kısırlığa iyi geliyor

Çocuk sahibi olmak dünyanın en sorumluluk isteyen ama aynı zamanda da en güzel hissettiren işlerinden biridir. Ne yazık ki her zaman işler beklediğimiz şekilde ilerlemiyor ve farklı çareler aramak durumunda kalıyoruz.

Modern tıp bu konuda oldukça yardımcı olsa da fiyatları oldukça yüksek olabiliyor.

meryem ana otu

Diğer yandan doğa bize nimetlerini sunmaktan hiçbir zaman vazgeçmiyor ve doğurganlığı arttırmasıyla bilinen Meryem ana otunu karşımıza çıkartıyor.

Bu otun içerisinde oldukça yüksek oranlarda östrojen hormonu bulunur. Kan akışını hızlandırarak spermin yumurtalıklara ulaşmasını hızlandırır. Eşinizle beraber kullandığınızda sperm kalitesini de arttırdığından şansınız oldukça yükselecektir. Doğum yaparken de kolaylık sağladığı kanıtlanmıştır.

Nasıl kullanılır?

Su dolu bir sürahiye Meryem ana otunu atarak bir gün bekletin ardından eşinizde sizde en az birer bardak tüketin. Su bitene kadar devam ederseniz şansınızı oldukça yükseltmiş olursunuz.

Dikkatli olmanız gereken bir konu var; yumurtlama döneminden 1 – 2 gün öncesinde ve yumurtlamanın devam ettiği 1 – 2 gün içerisinde tüketilmemelidir.

Aktarlardan kolaylıkla temin edilebilir ve anlattığımız şekilde uyarılarımızı dikkate alarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.