Oda Spreylerine Para Vermeye Son Evlerinize Bahar Gelecek

Oda spreylerine boşuna para veripte lavanta çilek kokacak diye zehirlemeyin kendinizi bu yöntem evinizi mis kokutacak.

Doğal Oda Kokusu Hazırlama

Evdeki kokuyu güzelleştirmek için sıktığımız kimyevi kokular evdeki kokunun daha çok kirlenmesine sebep olur. Dışardan aldığımız kokulardan evimizin güzel koktuğunuz zannederiz.

O koku burun kanallarımıza yapışan zehirli kokulardır. bu tür kokular ile evimize zehir püskürtüyoruz.

Oysa ki doğal yollarla evimizin güzel kokmasını sağlayabiliriz. Doğal yol ile koku hazırlamanın 2 yolu vardır.Ayrıca sağlığınızı tehdit etmeyecek.

Pratik Doğal Oda Kokusu Hazırlama

Şişeye 500 ml su koyun. 1 çay kaşığı karbonat koyun Karbonat suyun içindeki kireçleri alt kısma indirir ve kokunun daha uzun süre kalmasını sağlar.

Üstüne 1 tatlı kaşığı limon sıkın son olarakta isteğinize bağlı olarak portakal veya lavanta yağını koyun. Doğal kokunuz hazır.

Bahar kokulu Karışık

Yarım Fincan kadar nane yaprağı yarım fincan kadar biberiye yaprağı, 1 tatlı kaşığı kadar kekik yaprağı, 1 tatlı kaşığı kadar karanfil, 1 tatlı kaşığı kadar limon kabuğu, 1 çay kaşığı kadar portakal kabuğunu kavanoza koyun ve iyice karıştırın. İyice kapatın hava akımını kesin güneş ışığının gelmediği yere koyun ve sıcak olmayan yerde saklayın.

Kavanozu 1-1 buçuk ayda günde bir kere hafifçe çalkalayın.

Doğal Oda Kokusu Hazırlama Pratik Bilgiler

Elektrik süpürgesinin filtresinin dışına bir kaç damla doğal yağ damlatın. Evi süpürdüğünüzde güzel kokular yayılacaktır.

Odanız kötü mü kokuyor? İşte Çözümü !

Kaseye sirke koyun ve odada bekletin. bir kaç gün içinde odada sigara kokusu bile kalmayacaktır. Boşuna oda spreylerine para vermeyin.

Boya kokusunu gidermek için de soğanı ikiye bölün Su dolu kaba koyun ve kokulu odaya koyun. kokunun gittiğini göreceksiniz.