Yüksek Tansiyon ve Kolesterole Karşı En Etkili İlaç Evimizde

kolesterol ve tansiyon

Yıllardır ilaç kullanıyor olmanıza rağmen kan şekerinizi ve kolesterol seviyenizi düşürmek her zaman bir mücadele oldu değil mi? Zaman içerisinde ilaçlar daha az işe yaramaya başlar. Çünkü vücudunuz devamlı aynı ilaca maruz kaldığında zamanla daha fazlasına ihtiyaç duymaya başlar.

Sizinle paylaşacağımız bu tarif sayesinde evinizde, sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve çeşitli sağlık sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Vücudunuzun işlevi de iyileşeceğinden, sahip olduğunuz tansiyon, şeker ve kolesterol gibi hastalıklar da zamanla yok olacak veya kolayca kontrol altına alınacaktır.

Tedavi için tarifimiz şöyle:

  • Öğütülmüş bir parça zencefil
  • Öğütülmüş bir diş sarımsak
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı elma sirkesi

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri güzelce karıştırıp 5 gün boyunca buzdolabında bekletin. 5. Günün sonunda kahvaltıdan ve akşam yemeğinden önce tüketin. Günde 3 kereden fazla tüketmemenizi tavsiye ediyoruz. Sadece bir haftalık kullanımın sonunda etkileri hissedeceksiniz.

Beslenmenizden ve yaşayışınızdan kaynaklanan sorunların çoğu düzelmeye başlayacak. Eğer ki beslenmenizi biraz olsun yoluna koyar ve haftada 2 3 saati spor yapmaya ayırırsanız her şey kısa zamanda yoluna girecektir.