Bel Bölgesindeki Yağları Eritir, Belinizi 5 cm İncelten Çay

Alınan kilolar bel ve karın bölgenizde oluşuyor ise incelten etkiye sahip çayı denemelisiniz

Elma tipi vücuda sahipseniz yağlar genelde karın ve bel bölgesinde birikir. Çok kilolardan kurtulmak istiyorsanız diyetinize bu çayı ilave edeceksiniz.

Hemen sonuç almayı beklemeyin Diyet ve egzersizlerinizi bırakmayın. Programınıza ilave edeceğiniz inceltici çay ile kalıcı şekilde kilo vermeye çalışın. Hızlıca kilo vermek zor ama metabolizmanızı normalinden biraz daha fazla çalıştıracaktır.

Bu çayı hazırlarken defne yaprağı ve tarçından faydalanacağız. Beldeki yağların yakan çayın birde irin azaltma etkisi de vardır. Metabolizmayı hızlandıran tarçın aynı zamanda kan şekerini de dengeliyor. İdrar söktürücü etkisi ilede vücuttan zehirli maddeleri atıyor.

Defne yaprağı sindirimi düzenliyor ve bağırsak sorunlarını onarıyor. Defne yaprağı iştah kesici özelliği de vardır. Defne yaprağı sakinleştiricidir.

Bu çay tek başına yararı olmayacaktır. Çayı içerken beslenme programınızıda gözden geçirmeniz gerekir.

Bel incelten çay tarifi

Malzemeler

  • 500 ml kadar su
  • 5 gram kadar toz tarçın
  • 6 adet kadar defne yaprağı
  • 1 tatlı kaşığı kadar bal

Nasıl hazırlanır?

500 ml suyu kaynatın. Kaynadığında defne yaprağını ve tarçını koyun. Malzemeleri koyduktan sonra suyun altını kısık dereceye getirin. 2-3 dakika sonra kapatın ve dinlendirmeye bekleyin.

5 dakika dinlendikten sonra çayı süzün. Aç karnına tüketin. İlaç kullanıyorsanız veya bir rahatsızlığınız var ise kullanmadan önce doktorunuza danışın.