Bir Çok Doktor Kızının Egzamasına Çare Bulamadı Anne Çaresini Market Raflarında Buldu

2 Sene boyunca egzamasını tedavi ettirmek için bir çok dermatoloğa giden Anne Paige Sweeney kızı Evie Rae için kullandığı kremlerden sonuç almadı. Kızının acı çekmesine dayanamıyordu.

23 Yaşında olan anne Daily Mail’e Geceleri kızım uyanıp kanayana kadar kaşınıyordu dedi.

Sonunda kızının ilacını buldu hemde normal bir eczaneden aldığı 5 dolarlık krem ile.

Anne ve kız İngilterenin Nottingham kentinde yaşıyordu. Tedavisi olmayan bir cinsten egzama vardı. Bir çok Doktora götürse de kızını çözüm bulamadı.

Kızın hastalığına çare bulunamazken vücudu yara içinde kaldı. hastalık küçük kızı uykusuz bırakıyordu ve sinirlendiriyordu.

Anne bir gün eczaneye gitti bir krem gözüne takıldı. Kremi aldı ve evine gitti. Gider gitmez kızının yaralarına sürdü. İlginç bir şekilde 1 haftada kızının yaraları geçti.

Anne hemen Daily Mail’e rafta sıradan bir krem gördüm kızımın yumurtaya ve soyaya alerjisi var yazdı. Bu kremde hiç biri yoktu Bir kaç günde kızımın cildi düzeldi.

Kremin adı‘Childs Farm Moisturizer’ ve sadece 5 dolar. İngiltere’deki bir çok eczanede var. Amazon gibi sitelerden alınabiliryor ve dermatologlar tarafından onaylanmıştır.

Anne kremden o kadar memnun kaldı ki Facebook’taki gönderiye hemen kremin ismini yazdı ve gönderiyi 30 binden fazla kişi paylaştı.

Kızı kremi kullandıktan sonra cildinde hiç bir sorun çıkmadı. İlginç bir şekilde kızı iyileştirdi artık çok mutlular.

Egzama hastası bireylerle bu kremi paylaşmayı unutmayın.