Bir Haftada Kollarınızdaki Fazlalıklardan Kurtulun

Sarkık ve kalın kollar kadınların korkulu rüyasıdır. Giymek istediğiniz kıyafeti hayal kırıklığı içerisinde dolaba geri koyarken kendinizi görüyorsanız bu yöntem tam size göre. Sadece 1 hafta içerisinde sonuçları görmeye başlayacaksınız ve kolsuz elbiseler artık korkulu olmaktan çıkacak.

Vücudunuzu şekle sokmak için hiçbir zaman geç değildir. Bu yöntem ile sadece kollarınızdaki fazlalıklardan kurtulmayacaksınız, aynı zamanda da kollarınız sıkılaşacak.

Sizin için listelediğimiz egzersizler için herhangi bir spor aletine, şınav çekmeye veya uzun saatler harcamanıza gerek yok.

Tüm egzersizler oldukça kolay

egzersizler

İlk egzersizimiz için ayakta duruyoruz ve kollarımızı yana açıyoruz. Ardından kollarımızı öne doğru 30 saniye boyunca çeviriyoruz. Ardından ters yöne tekrarlıyoruz.

İkinci egzersizimiz için sanki uzun bir sopa tutarmış gibi kollarımızı yana ve yukarı kaldırıyoruz. Yine 30 saniye boyunca kollarımızı dirsekten kırarak omuz seviyesine kadar indirip geri kaldırıyoruz.

Üçüncü egzersizimizde kollarımız yana açık ve dirseklerden yukarı doğru kırık olacak şekilde pozisyon alıyoruz ve kollarımızı öne doğru açıp kapatıyoruz. 30 saniye boyunca tekrarlıyoruz.

Son olarak kollarımızı dirsekten yukarı doğru kırıyoruz ve ellerimizi tam yüz hizamızda birleştiriyoruz. Dirseklerimiz yüz hizasına gelene kadar kaldırıp, geri indiriyoruz. Yine 30 saniye kadar tekrarlayıp sonlandırıyoruz.

Hareketleri aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.