Bu Kahve Tarifi Hayatınızı Değiştirecek

kahve tarifi

Tereyağının zararlı olduğunu düşünüyor olmalısınız. Ancak bilmediğiniz şey, organik tereyağının, yani yeşillikle beslenen ineklerden elde edilen katkısız süt ile hazırlanan tereyağının faydaları.

Kurşungeçirmez kahve olarak adlandırılan bu içeceğin tarifini sizinle paylaşmaya karar verdik ve bu içeriği hazırladık.

terayağlı kahve

Bahsettiğimiz kahve tabii ki filtre kahve. Normalde evlerimizde french press ile ve kahve makinelerinde veya farklı demleme yöntemleriyle hazırlandığını artık hepimiz biliyoruz.

tereyağlı kahve yapımı

Yapmanızı istediğimiz şey, kahvenizi demledikten sonra içine 2 yemek kaşığı tereyağı koymanız ve biraz bekledikten sonra bu karışımı blendera almanız.

Blendera ekstra olarak bir tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı ve bir çay kaşığı kakao tozu eklemeniz ve bu karışımı güzelce karıştırmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz kremamsı, köpüklü karışımı afiyetle tüketebilirsiniz.

kahve

Daha iyi odaklanacaksınız ve kilo verme hızınız artacak!

Bu tarifin amacı, kahvedeki kafein ile tereyağındaki yağ asitlerini birleştirmek. Bu sayede vücudunuz daha yavaş sindirecek ve vereceği enerji size tüm gün yetecek. Daha az yemek yeme ihtiyacı duyacaksınız ve metabolizmanız hızlanacak, böylece daha hızlı kilo vereceksiniz.