Doğal Epilasyon 15 Dakikada Tüylerinizden Tamamen Kurtulun!

doğal epilasyon

Düzenli kuaför randevuları kadınların hayatının vazgeçilmezlerindendir. Yüzde, kollarda, bacaklarda ve diğer birçok bölgede çıkan istenmeyen tüyler kadınların korkulu kabuslarından biridir. Peki, ya sadece 15 dakikada bütün istenmeyen tüylerden kurtulabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

bal

Lazer epilasyon ve düzenli ağda, sorunu biraz daha hafifletse de kesin çözüm üretemiyor ve bütçenizin büyük bir kısmını buraya ayırmanıza ve diğer yandan da kızarıklık ve cilt hassasiyetlerine sebep oluyor.

Orta doğuda yüzyıllardır kullanılan bu yöntem sayesinde kadınlar sağlıklı görünen parlak ve yumuşak ciltlere sahip. Bu tarif cildinize yeni vitaminler, mineraller ve antioksidanlar kazandıracak ve diğer yandan da kozmetik firmalarını oldukça mutsuz edecek.

yulaf ezmesi

Tarifimiz için malzemeler:

  • 2 yemek kaşığı bal
  • 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 2 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı

limon suyu

Yulaf ezmesini bir toz haline gelinceye kadar ezin ve tüm malzemeleri karıştırıp homojen bir macun elde edene kadar karıştırın. Karışımı yüzünüze masaj yaparak yedirin ve 15 dakika sonra ılık suyla durulayın. Sonrasında nemlendirmeyi unutmayın ve ayda 2 – 3 kez uygulayın.

Zamanla tüylerinizin kaybolduğunu göreceksiniz. Denedikten sonra değişiklikleri bizimle paylaşmayı unutmayın. Eğer fayda görürseniz tüm yakınlarınızla bu bilgiyi paylaşın ve daha fazla insanın faydalanmasına önayak olun.