Gördüğünüz İlk Hayvan, Hayatınızdaki Sorunları Söylüyor

Farkında olsanız da olmasanız da, bilinçaltımızda tam olarak kim olduğumuzu yatıyor, bilinçaltımız kandırılamaz veya yalan söyleyemez. Gözleriniz genel bir görüntü görür, ancak zihniniz duygularınızla neyin uyduğunu ve o anda sizi en çok neyin rahatsız ettiğini bilir ve görüntüyle eşleştirir.

Şimdi aşağıdaki fotoğrafa bakın ilk hangi hayvanı gördüğünüzü aklınızda tutun ve hayvanın açıklamasına bakarak şuan hayatınızda yaşadığınız stresi, sıkıntıyı, sorunu size söylesin.

İlk Hangi Hayvanı Gördün

1. Panter

Önce ağaçtaki panteri fark ettiyseniz, stresinizin en büyük nedeni kişisel ilişkinizdir. Sevdiğinizle olan bağlantınızı kaybettiğinizi hissediyorsunuz ve bazen ilişkinizin nereye gittiğinden bile emin olamıyorsunuz. İlişkinize yeni başladığınızda hissettiğiniz gibi hissetmiyorsunuz ve biri size anılarınızı geri getirse ne güzel olur diyorsunuz. Aslında tek yapmanız gereken sizi rahatsız eden şey hakkında konuşmak. İletişim genellikle kişisel sorunları çözmenin anahtarıdır.

2. Aslanlar

İlk önce aslanları gördüyseniz, uzun süredir taşıdığınız tüm sorumluluklarla başa çıkmak için mücadele ediyorsunuz. Her şeye özen göstermekten ve herkese yetişmekten Kendinizi unutmaya başladınız.

Aileniz ve arkadaşlarınız inanılmaz derecede sert olduğunuzu ve her şeyi halledebileceğinizi düşünüyor, ancak köşeye sıkıştığınızı ve küçük bir şeyin bardağı taşıran son damla olabileceğini hissediyorsunuz. Âra sıra bencil olmakta yanlış bir şey yoktur ve belki de kendinizi şımartmanın ve şarj etmenin zamanı gelmiştir.

3. Zebralar

Gördüğünüz ilk hayvanlar zebralarsa, en büyük endişeniz sağlığınız veya ailenizdeki birinin sağlığıyla ilgilidir . Sağlık konusunda biraz endişelenmek aslında iyi bir şeydir çünkü daha sağlıklı bir yaşam tarzımız olmasını teşvik eder.Ancak sağlık kaygısına dönüşürse ciddi bir sorun haline gelebilir. Kontrol edemediğiniz veya değiştiremeyeceğiniz bir şey hakkında endişelenmenin bir anlamı yok. Hayatın tadını çıkarın.

4. Zürafalar

Zürafalar ilk gördüğünüz hayvanlarsa , işinizden endişe edersiniz ve finansal olarak çok güvensiz hissedersiniz. Ne yazık ki, bugünlerde birçok insan işyerinde uzun vadeli baskılar ve zorluklarla uğraşmak zorunda. Ekonomi yavaşladığı için iş piyasası daha rekabetçi hale geliyor ve bu daha da zorlaştırıyor.

Öte yandan, teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki hepimiz sürekli yeni bir şeyler öğreniyoruz. İşinizin değiştirmeniz gerektiğini ve kendinizden emin olmadığınız bazı yeni beceriler edinmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, kendinize dürüst olun, eksik olabileceğiniz şeyi bulun ve üzerinde çalışın.

5. Mavi kuş

İlk gördüğünüz şey mavi kuşsa, kendinizi biraz kaybolmuş ve yalnız hissediyorsunuz. Modern toplumda, çoğunlukla mesajlaşma, e-postalar ve paylaşılan resimlerle bağlantı kurarız. Birçok insan sanal iletişime o kadar alışkın ki, aslında birisiyle konuşsalar kendilerini rahat hissedeceklerini bilmiyorlar. Teknolojinin içinde boğulup gidiyorlar.

6. Kuşlar

Önce gördüğünüz bu 2 kuş ise, kendinizi biraz yalnız hissediyorsunuzdur. Birisiyle duygularınız hakkında konuşmak istiyorsunuz ama çok önemsiz olduğunu düşündüğünüzden konuşamıyorsunuz. Duygularınızı şişirmeyin ve arkadaşlarınıza, ailenize güvenin. Onlara rahatlıkla açılabilirsiniz. Her zaman çok bağımsız bir insan oldunuz.

Bu yüzden arkadaşlarınız şu anda onlara ihtiyacınız olduğunu fark bile etmeyebilir. Unutmayın, duyguları paylaşmak size çok iyi gelecektir.