İsimlerinizi Baş Harfi Kişiliğinizi Yansıtıyormuş

A  harfi a b c deki diğer harflerden değişik bir yerdedir. Dinamik fevri ve liderdir. Adı A ile başlayan insanlar kendilerinden emin ve başkalarından akıl almak yerine kendi bildiklerini okurlar.

B Duyarlı, kırılgan ve içe dönüktür Adın başı olduğu zaman diğer harflere enerjisini verir. B harfiyle başlayan sezgileri güçlüdür. tek dertleri huzur ve geçim bulunduğu yerde sakinlik olmasını ister.

C harfi ise bir kaç işle uğraşır sevinçli bir insandır. C ile başlayan yaratıcı özelliklere sahip ve irtibatlı güçlü insandır. El kabiliyeti güçlüdür. Sabırsızdırlar.

Ç Enerjisi yüksek bir harftir. Ç harfi ile başlayan ise değişmez fikirlidir. İnatçı ve kendi düşünceleri doğru sanarlar. Zekidirler ve hızlı olgunlaşırlar.  Başlı başına bilgi küpüdür. Her konuda söylecekleri bir şey vardır.

D harfi ile başlayanlar yardımseverdir. Duygusallıkları hızlı değişir ve aile bağlarına düşkündürler. Sevgi şevkat onlar için önemlidir. Kötü özellikleri ise inatçı olmalarıdır. Bildiklerinden şaşmazlar.

E harfi ise sevgiden beslenir sıcak kalpli ve şefkatli insanlardır. Serbestliğe fazla düşkündür.Bu yüzden bazen isyan edebilirler. Hayal güçleri çok güçlüdür ve bazen gerçekle hayali karıştırabiliyorlar. Zorlayıcı bir karaktere sahiptir.

İsminde F harfi olanlar yardımsever mesulluk sahibi yaratıcı ve durgundur.  Romatik ve baskıcıdır. Güneş gibi ışık saçarlar ama bazen yıkıcı olurlar her an patlayabilirler.

G-Ğ enerjileri çevreyi sarıp sarmalar ve titizlerdir. Her şey  bütün olmalı. Ayrıtıyı sevdikleri kadar araştırmayıda severler. Başka düşüncelere önem verirler.  Hayalperesttirler ve yaratıcı fikirleri vardır.

H harfi iş kolik ve zafer odaklıdır.  İlk bakışta sağlam biri olduklarını anlayabilirsiniz. Miras sahibi olmak ve para kazanmak en büyük hevesleridir. Önde olmayı isterler ve disiplin yapıları onları doğruya taşır.

I ve İ beğenilmek ve taktir edilmek ister.  Sezgileri güçlüdür. Duygusal iniş çıkışları moral olarak onları devirir. Kalpleri dolu oldukça her şeyi yoluna koyabilirler.

J harfi Enerjiyi kesintisiz alır ve dağıtır. Bu da lider yapar onu. kendilerine güvenirler ve iyi bir oyuncudurlar. Mert ve vizyon sahibidirler. İyimser hava katıyor bu da onlara ve insanlara yol gösterirler.

K harfi başarılıdır ve hürmet görmek isterler. sıra dışı düşüncelere sahiptirler. Mahremiyeti önemserler. Çekingen ve içe dönük kişiliğe sahiptirler.

L harfi insana sanatçı gibi duyarlı biridir. Kendilerini çok iyi ifade ederler. Sosyalleşmek önemlidir. Kendilerini göstermeyi severler. Romantikdirler. Sakarlık yapabilirler kazalar hep onları bulur.

M harfi Doğuştan anaçtır. Sevdikleri için her şeyi yaparlar. İşkoliktirler. Kendine güvenirler ve yapamayacakları şey yoktur gibi. Ticari zekâları gelişmiştir. Parayı nereden kazanacaklarını çok iyi bilirler. Aşkta ise duyarlı ve duygusal bir yapıya sahiptir.

N harfi değişik düşünceleri olan insanlardır. Hızlı hayal edip hızlı hareket ederler. sık sık aşık olurlar. Göründükleri gibi değillerdir. Tenkit etmeyi severler.

O-Ö aldığı enerjiyi gizler dışarıya kapalıdır. Duygusal oldukları için kıskançlığa yatkındırlar. Sevdiklerini çok sahiplenirler. ama kendi istekleri ağır basar. Çok inatçıdırlar. azimle çalışır ve istediklerini elde ederler.

P harfi insanı mesafeli ve sırlıdır. Benim dediği her şey onun için kıymetli ve özeldir. Lider olmak isterler. Sevgilisinide lider olan hoş görülenlerin arasından seçer.

R harfi hümanist doğrultuları ağır basar. Pratik akıllıdırlar ve hızlı hareket ederler. çok düşündükleri için karar vermekte zorlanırlar. aniden hiddetlenmeleri ise negatif yönüdür. saman alevi gibi hemen sönerler. Güzellikten ziyade zeka onlar için önemlidir.

S-Ş harfleri sağlam yapısıyla tanınır. Çabalamaktan vazgeçmezler ve güçlükler karşısında yılmazlar. El attığı her işte değişiklik yaratır. Karizmatik yapısı onu sempatik hale getirir. Duygusaldırlar ve kırılmaktan korkarlar. Ani tepkiler verirler ve para kazanmakta doğal marifetleri vardır.

T harfi hayalci yönüyle tanınırlar. Şefkatli ve duyarlıdırlar ama tanımadıkları insanlara mesafeli ve soğuk davranırlar. Duyarlı olması çabuk kırılmalarına sebep olur. Herkesin sözünü kafaya takar.

U-Ü harfleri istekli ve şanslıdırlar. Yetenekli ve sezgileri güçlüdür. İç seslerine güvenirler. Sabırlı ve paylaşımcılar.

V harfi ise kendi bildiği yolda yürürler. Bazen acımasız tutumlar gösterebilirler. Bireysel davranırlar ve yeniliklere karşı duyarlı ve isteklidirler.

Y harfi gizemlidir ve gizemi temsil eder. Bağımsızlıklarına önemserler. Kısıtlamaya gelemezler. Düşünceleri ifade etme tekniği öne çıkar.Hafızaları güçlüdür. Seneler geçse bile dün yaşanmış gibi net bir şekilde anlatırlar.

Z harfi ise inançlı ve karakterlidirler. Aşka aşıktırlar, Acıyı bilseler bile aşık olmaya devam ederler. Yaşamın pozitif yanını aktarır. Duyarlı insanlardır. Naifliği ve pratik özelliğe sahiptir.