Kocanızın Sizi Aldattığını Gösteren 4 İşaret

Yapılan bir araştırma aldatan kocaların popüler ortak belirtileri olduğunu ortaya çıkardı. Belirlenen aldatma vakalarının % 80’inde kadınların aynı durumları bire bir yaşadığı tespit edildi.

İşte kocanızın sizi aldattığına dair 4 işaret.

İşaret 1

İlk ve en belirgin işaret, kocanızın veya erkek arkadaşınızın kendine eskisinden çok daha fazla değer vermeye başlamasıdır: yeni bir parfümü, yeni bir saç kesimi, yeni bir giyim tarzı var mı? Bu belirtiyle birlikte Seninle çok fazla zaman geçirmek istemediğini hissediyorsan, büyük ihtimalle kocan seni aldatıyor.

İşaret 2

Kocanız akıllı telefonuna, tabletine veya bilgisayarına herhangi bir sebep olmaksızın bir şifre koyarsa, bu endişe verici bir işaret olabilir. Elbette, bilgisayarlar ve telefonuna, her gün her dakika boğarcasına bakarsanız ve tüm aramalarını takip ederseniz, muhtemelen bir şifre belirlemenin garip bir yanı yoktur. Sadece kocanız biraz özel alana ihtiyacı duymuştur.

Ancak, ilişkiniz güven doluysa ve tüm cihazlarına şifreler koyduysa, muhtemelen saklayacak bir şeyi vardır.

İşaret 3

Aldatan birinin bir sonraki davranışı öfke ve saldırganlıktır. Telefonu her çaldığında, kalkar ve telefonla konuşmak için odadan çıkar. Sorduğunuz her soru, en basit olanı bile, bir tartışmaya yol açabilir. Çatışma için bir sebep istiyor gibi görünüyordur. Ve sen tartışma hakkında konuşmak isteyince, “biraz temiz hava almak” için evi terk eder.

Aslında bu durumda kocanız kendini suçlu hissetmemek için bahane bulmaya çalışıyor. Seni suçlayarak eylemlerini haklı çıkarmaya çalışıyor.

4 numaralı işaret

Kocanızın sadakatsiz olduğunun son işareti, sensiz evden ayrılma isteğidir. Kocanız normalde sizi sinemaya ve restorana davet ediyorsa ya da arkadaşlarla buluşmaya veya şehir dışına çıkmaya sizle birlikte gitmek istiyor ama şimdi sensiz bir yere gitmek için bir neden arıyorsa, bu endişe verici bir işarettir.

Aynı şey, kocanızın eskiden evde olmayı sevdiği ama şimdi biriyle düzenli toplantılar yaptığı durumlar için de geçerlidir. Kocanız büyük olasılıkla yeni birini bulmuştur ve siz bunu henüz bilmiyorsunuz.

Hatırlamanız gereken önemli bir şey:

Bu işaretlerden birini fark etmek hiçbir şey ifade etmeyebilir. Ancak, birkaç tanesini fark ederseniz, onları görmezden gelmemelisiniz. Listeye başka bir şey eklememiz gerektiğini düşünüyor musunuz?