Kolesterolü Damarlarınızdan 40 Günde Silip Atın

40 gün içinde kolesterolü damarlarınızdan silip atın : Damarları esnekliğine kazandırmak ve kanınızda biriken yağları ortadan kaldırmak sağlığınız için önemlidir.

Zehirli maddelerden arınmış kan sizi daha sağlıklı yapar.

İç organlarınız yağlanır ve damarlarınız yağ tabakası ile kaplanırsa sağlığınız ciddi risk içindedir.

Araştırmalar sonucu damarlarınızın %70 i ve daha fazlası yağlanmış ise göğüs ağrısı, kalp çarpıntısı, soluk darlığı, halsizlik ve baş dönmesi yaşarsınız.

Bu sorun kalp krizi ve felç damar hastalığının belirtisidir. Bu sorundan kurtulmanızı sağlayacak doğal çözümlerden bahsedeceğiz sizlere.

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin

Tibet’te kullanılan kan damarlarını arındıran kolesterolü düşüren sarımsak yöntemini anlatacağız. Bu yöntem kan akışını hızlandırır. Kan dolaşımı hızlandığı için damarlarda yapışan yağları söker.

Sarımsağın antioksidan ve doğal antibiyotik özelliği olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyada en sağlıklı besinler arasında. Bu doğal sarımsak tedavisi kimyevi ilaçlar gibi kanınızı inceltip sağlığınızı bozmaya neden olmaz.

Sarımsak hücrelerin yenilenmesi ve gençleşmenize yardımcı olur. Limon ile birlikte çok daha etkili olur kötü kolesterol seviyesini azaltır ve kan damarlarını kuvvetlendirir ve muhteşem bir karışımdır.

Not: Sarımsak tüketiminde yemek borusu, sütun, göğüs kanseri, mide, pankreas, kolorektal, ve bağırsak kanseri tehlikesini yardımcı olur.

İşte size muhteşem yöntem:

Malzemeler:

  • * 4 Diş kadar sarımsak
  • * 3 orta boy kadar yıkanmış limon
  • * 3 litre kadar kaynamış su.

Hazırlanışı: Bu yöntemi yapmak çok kolay. Sarımsak ve limonu dilimleyin kaseye koyun üstüne kaynar su dökün.

Limon ve sarımsaklar blendırda çekin ve 3 ayrı kavanoza dağıtın. Aynı şekilde kaynar suyuda 3 ayrı kavanoza dağıtın. Kavanozları 3 gün boyunca buzdolabında saklayın.

Uygulama : Karışımı yemeklerden önce 1-2 kaşık tüketin ve günde 3 kez alın. 3-4 gün sonra kaşık sayısını 3-4 e çıkarın.