Sadece 3 Dakikada Kollarınızdaki Sarkmadan Kurtulun

Daha çok bayanlarda görülen kolların sarkma durumu erkeklerde görülüyor. Bu durum genellikle yediklerimizle alakalı olsa da genetik yatkınlığa bağlı da kollarımızda sarkmalar oluşabiliyor.

Kol sarkması yaşayan biriyseniz giydiklerinizi kendinize yakıştırmayabilirsiniz. Bu durum sizi rahatsız ediyor hatta bol giymenizi sağlıyor olsa da bugün size önereceğimiz tavsiye sonrasında 3 dakikada sarkmalarınızdan kurtulabileceksiniz.

Her gün 3 dakika ayırmak zor olmasa gerek. Bu sarkmalardan kurtulmak istiyorsanız her gün 3 dakikanızı aşağıdaki egzersizler için ayırmalısınız. Videoda hareketleri nasıl yapmanız gerektiğini anlatılmış, egzersizleri yaparken daha etkili sonuç almak için elinize su şişesi gibi bir ağırlık alabilirsiniz.

Bu egzersizlere bağlı kalırsanız kollarınızda sarkmadan eser kalmayacağına emin olabilirsiniz. Hareketleri sabah erken yaparsanız daha etkili olur. Kol sarkmasını geçirmenin en net yolu bu egzersizler olduğunu söyleniyor. Gün içinde de yapabilirsiniz ama etkisini 2 kat arttırmak isteyenler sabah uyanır uyanmaz yapmalılar.