Sarkık Kollardan 2 Haftada Kurtulun!

Hem kadınlarda hem de erkeklerde sarkık kollar oldukça kötü bir görünüme sebep oluyor. Özellikle kadınların üst kolları sarkık bir yapıda olduğunda kolsuz elbiseleri giymek büyük bir problem haline geliyor.

Kollarınızı şekle sokmanın en kolay yolu egzersiz yapmaya başlamaktan geçiyor. Bu içeriğimizde size açıklayacağımız egzersiz yöntemiyle 2 hafta içerisinde sonuçları almaya başlayacaksınız.

Hadi başlayalım!

İlk yapmanız gereken şey ayakta durarak pozisyon almak. Ardından kollarınızı yana açarak 30 saniye boyunca öne doğru çevirerek daire çizmek.

Ardından aynı daireyi geriye doğru çizin ve 30 saniye boyunca durmayın.

Sonrasında kollarınız yine yana açık, fakat dirseklerden yukarı doğru kırın ve sanki uzun bir sopa tutuyormuş gibi kollarınızı başınızın üzerine kadar kaldırın ve indirin aynı şekilde 30 saniye boyuna tekrarlayın.

Diğer hareketimiz kollarımız yine kırık ancak bu sefer yukarı doğru değil, göğsümüzün hizasında kollarımızı açıp kapıyoruz. 30 saniye boyunca tekrarlıyoruz.

Son hareketimiz ise kollarımızı dirsekten kırarak yüz hizamızda birleştiriyoruz ve yukarı doğru kaldırıp indiriyoruz. 30 saniye boyunca tekrarlıyoruz.

Daha ayrıntılı açıklama için aşağıda size sağladığımız videodan faydalanabilirsiniz.