Bu İçeceği Tüketin ve Saç Renginizi Hiç Kaybetmeyin

Vücudunuzu toksinlerden temizlemek için doğru zaman yoktur. Uzmanlar en az her 6 ayda bir derinlemesine arındırıcı etki yapacak tarifler tüketmeyi öneriyor.

Aksi halde tıkanan damarlar, sorunlar çıkmaya başlayan sindirim sistemi hayatınızı çekilmez hale getirebilir. Eğer sizde, hayatınızı sağlık ve refah içerisinde geçirmekten hoşnutsanız, sağlığınızı korumanız için sizlere mucizevi bir önerimiz var.

Buğday çimi olarak bilinen bu şifalı ot en az güneş kadar faydalıdır. 7.5 gramlık buğday çimi 175 gramlık havucun besleyici değerlerine sahiptir.

Günümüzün koşuşturmalı hayatı vücudunuza ciddi bir stres yüklüyor ve bunun yanına şehir hayatının kirliliği ve gıdaların kimyasal maddelerle dolu olması da eklenince vücudunuz oldukça yıpranıyor ve sahip olduğu az besleyici maddeyi daha önemli yerlerde kullanırken, dış görünüşünüzü son derece etkileyen cildiniz, saçlarınız ve tırnaklarınız ihtiyacı olan besleyicilerden mahrum kalıyor.

Eğer devamlı yorgun hissediyorsanız, herhangi bir şeye odaklanmak da zorlaştıysa, vücudunuzun temizliğe ihtiyacı var demektir. Bu saydıklarımızın yanında eğer, baş ağrısı, yeni alerjiler, cilt sorunları, vücut kokunuzda değişim, hazımsızlık, bağırsak problemleri, ani kilo değişimleri, depresyon ve erken yaşlanma gibi problemler baş göstermeye başladıysa, mutlaka vücudunuzu toksinlerden en kısa zamanda arındırmanız gerekiyor.

Size vereceğimiz buğday çimi toksin temizleyici sayesinde eski sağlığınıza geri kavuşacaksınız ve saçınızı bile bir daha kolay kolay beyazlarınız yüzünden boyamanıza gerek kalmayacak. Hatta beyazlayan saçlarınız eski rengine kavuşacak.

Buğday çimli toksin temizleyici için tarif:

Aldığınız veya kendi yetiştirdiğiniz buğday çimini blender da öğütün ve çıkarabildiğiniz kadar suyunu çıkarın. Ardından blender a 1 yemek kaşığı taze nane yaprağı, bir bardak kadar ananas, 1 bardak portakal suyu, yarım bardak limon suyu, 1 yemek kaşığı bal ve bol buz atarak iyice karıştırın.

İçeceğiniz hazır. Aç karnına yemeklerden 1 saat kadar önce tüketmeniz yeterli olacaktır. Sadece birkaç gün sonra, yepyeni bir insan gibi hissedeceksiniz.